skip to Main Content
0530 401 02 10 info@ekipedu.com

GELECEĞİN EĞİTİMİ EĞİTİMCİNİN GELECEĞİ SEMPOZYUMU
20-21 NİSAN 2019

YER: MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ BOMONTİ KAMPÜSÜ ŞİŞLİ/İSTANBUL

‘’Eğitim EKİP işidir.’’ diyerek yola çıkan bir grup gönüllü eğitimci tarafından kurulmuş kolektif bir yapıdır. EKİP, Türkiye’nin birçok ilinde yetişkin eğitimi alanında faaliyet yürüten, alanında uzman eğitimci ve danışmanlardan oluşan bir platformdur.

Geleceğin Eğitimi Eğitimcinin Geleceği Sempozyumu ile eğitimcilerin mesleki gelişimine katkıda bulunmak ve sahadaki uygulamaları paylaşmak amaçlanmaktadır. Sempozyum geniş bir eğitimci kitlesine hitap etmektedir. Akademisyenlerin, politika yapıcıların ve uygulayıcıların bir arada eğitimin ve eğitimcinin geleceğini tasarladıkları bir sempozyum olması planlanmaktadır.

EKİP SEMPOZYUM ÇÜNKÜ
Geleceğin eğitimi burada konuşuluyor.

EKİP SEMPOZYUM ÇÜNKÜ
Eğitimcinin geleceği burada konuşuluyor.

EKİP SEMPOZYUM ÇÜNKÜ
Türkiye’nin önde gelen eğitimcileri burada konuşuyor.

EKİP SEMPOZYUM ÇÜNKÜ
Kendi alanında uzman eğitimcilerin atölyeleri burada konuşuyor…

Sempozyumda neler olacak?
PANELLER sizleri alanında uzman katılımcılarla gerçekleşecek panel oturumlarına davet ediyoruz. Panel oturumlarında görüşler tartışılacak, katılımcılar birçok görüşü öğrenme ve tartışma fırsatı bulacaklar.

ATÖLYELER Panellerden sonra kendi alanında uzman eğitimciler 90 ya da 180 dakika süren atölyelerini yapacaklar. Eş zamanlı atölyelere daha çok kişinin katılımının sağlanması hedeflendiğinden program ona göre yapılacaktır.

Katılımcılarımıza atölye uzmanı tarafından imzalı katılım sertifikası verilecektir.

Sempozyum Organizasyon Komitesi
Doç. Dr. Ebru OĞUZ (MSGSÜ- Eğitim Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi)
Hatice SEVİNÇ AKYOLLU
Doğa ERHAN
Cem AKYOLLU
Elif ÖZKAN
Esin YILMAZ
Serkan DEMİR
Ebru ÖZTÜRK

YAŞ ARALIĞI BELİRTİLMİŞ ATÖLYELER ÇOCUKLARA ÖZELDİR. ÇOCUK KATILIMLARI ÜCRETSİZDİR. KONTENJANIN BELİRLENEBİLMESİ İÇİN ÇOCUKLARIN DA KAYDI YAPILMALI, İSMİN YANINA ÇOCUĞUN YAŞI BELİRTİLMELİ, ÖDEME EKRANINA İLERLENDİKTEN SONRA İŞLEM YAPMADAN ÇIKIŞ YAPILMALIDIR.

Back To Top