skip to Main Content
0530 401 02 10 info@ekipedu.com
TANIM

Dünya üzerinde yaşayan tüm canlıların geleceğini etkileyen küresel rekabet, ülkelerin ekonomik güçleri üzerine kuruludur. Tarih boyunca rekabete ayak uydurma ulusların ekonomilerine, refah düzeylerine ve geleceklerine yön vermiştir. Programımız, değişen ve gelişen dünya koşullarına cevap verebilecek nesillerin eğitiminin bilgiyi bilme düzeyinden, karşılaştıkları problemin çözümünde etkili kullanabilmeleri üzerine temellendirilmektedir. Bu bağlamda öğrencilerin çok farklı bakış açılarına sahip olmaları ve farklı disiplinlerden edinimlerini problem çözme sürecinde kullanmaları beklenmektedir. Bu düşünceler üzerine ortaya çıkan STEM eğitimi, öğrencilerin elde ettiği bilgi ve becerileri disiplinler arası bir bakış açısıyla Bloom’un taksonomisinde yer alan sentez ve değerlendirme basamaklarına yükseltmeyi hedeflemektedir. Bireylere bilgi ve beceriyi disiplinler arası bakış açısıyla kazandırmayı hedefleyen STEM Eğitimi (Science, Technology, Engineering, Mathematics- Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik), ekonomik kalkınma ve bilimsel alanda önderlik için önemli bir araç olarak görülmektedir.

AMACIMIZ

“Hem eğitimin niteliğini yükseltmek hem de ülkemizi küresel rekabette üst sıralara taşımak için aslında çare belli: Eğitimde erken yaşlardan başlayarak bilime, teknolojiye ve inovasyona, STEM konusuna daha fazla yatırım yapmaktan başka çaremiz yoktur.” (Cansen Başaran, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı, 2015)

PAROLAMIZ

Oyun, sanat ve değerler eğitimini bütünleşik içeren özgün STEM ders planlarıyla hem başarılı ol hem geleceğe hazır ol.

NEYİ FARKLI YAPIYORUZ

EKİP STEM uzmanları hem akademik başarıyı artırıcı hem 21. yy. becerilerini geliştirici disiplinler arası bağ kurulmuş özgün ders tasarımları geliştirirler. Bu ders tasarımlarında temel dersler; ısınma oyunu, sanat, değer, web araçları bütünleşik işlenir. Bu bütünleşik sistem ile birlikte öğrencilerin gruba uyumu sağlanıp takım çalışması yapmaları desteklenir, tasarım çalışmasında aynı ekiple uyumlu şekilde sürdürülebilirlik yaşamaları sağlanır, tasarımlarını gerekli yere taşıyabilmeleri için gerekli ipucu ve becerileri kazanmaları hedeflenir.

  • Eğitimlerimiz en fazla 30 kişi ile gerçekleşmektedir.
  • Eğitim ücreti kişi başı 160 TL+KDV’dir.
  • Ön kayıt işleminizi aşağıdaki kayıt butonuna basarak tamamladıktan sonra size ulaşacağız.
  • Ödemenizi, eğitim detaylarını sizle paylaştıktan sonra aşağıdaki hesaplara yapabilirsiniz.
  • Ödeme dekontunu cem.akyollu@ekipedu.com adresine göndermenizi rica ederiz.
  • Hesap 1: AKBANK Cem Akyollu TR70 0004 6002 8788 8000 1818 28
  • Hesap 2: QNB ENPARA Cem Akyollu TR05 0011 1000 0000 0090 2113 88
Back To Top