skip to Main Content
0530 401 02 10 info@ekipedu.com
TANIM

Hem ebeveynlere hem eğitimcilere hem de gençlere ergenlik konusunda çok önemli tavsiyelerde bulunmak, ergenlik konusunda doğru ve gerçekçi bilgi vermek,

Ergenlik, hayatın şaşırtıcı olduğu kadar inanılmaz da olan dönemlerinden birisi. Yaklaşık 12-24 yaş arasında yaşanan ergenlik, kültürler boyunca hem gençler hem de onlarla ilgilenen yetişkinler açısından büyük bir mücadele dönemi olarak bilinir. Son yıllarda, beyin görüntüleme çalışmaları sonucu elde edilen şaşırtıcı keşifler, ergenlik dönemi boyunca beynin yapısında ve işleyişinde değişimlerin yaşandığını açığa çıkardı.
Beyin gelişiminin ergenlik evresini basit bir olgunlaşma süreci olarak görmektense, bireysel ve kolektif hayatlarımızın hayati ve gerekli bir parçası olarak görmek hem daha doğru hem de daha faydalı. Ergenlik, yalnızca atlatılması gereken bir dönem değil; hayatın iyi değerlendirilmesi gereken önemli bir evresi.

EĞİTİM FELSEFEMİZ

Ergen beyinde oluşan değişimlerin yalnızca olgunlaşma süreci ile ilgili değil, daha ziyade belirli yeni becerilerin ortaya çıkabilmesini sağlayan hayati derecede önemli gelişimsel değişimlerdir.

PAROLAMIZ

Mutlu bireyin yanında olmak için “değişimin değiştiğini, değiştiği anda fark etmek”

NEYİ FARKLI YAPIYORUZ

Atölyemizde ergenlik dönemin tüm evrelerini incelerken aynı zamanda kendimize ayna tutuyoruz. Atölyemiz 4 gün ve toplam 8 saatlik bir eğitim olarak tasarlanmıştır.

  • Eğitimlerimiz en fazla 30 kişi ile gerçekleşmektedir.
  • Eğitim ücreti kişi başı 160 TL+KDV’dir.
  • Ön kayıt işleminizi aşağıdaki kayıt butonuna basarak tamamladıktan sonra size ulaşacağız.
  • Ödemenizi, eğitim detaylarını sizle paylaştıktan sonra aşağıdaki hesaplara yapabilirsiniz.
  • Ödeme dekontunu cem.akyollu@ekipedu.com adresine göndermenizi rica ederiz.
  • Hesap 1: AKBANK Cem Akyollu TR70 0004 6002 8788 8000 1818 28
  • Hesap 2: QNB ENPARA Cem Akyollu TR05 0011 1000 0000 0090 2113 88
Back To Top