skip to Main Content
0530 401 02 10 info@ekipedu.com

Kampımızı gerçekleştireceğimiz tesis bilgileri ekli linkte mevcuttur. Antalya – Çıralı mevkiinde doğayla iç içe olacağınız, 6.000 m2 bahçeye sahip bu tesisimizde Covid-19 önlemleri sıkı bir biçimde uygulanmaktadır.

https://lemongardenlodge.com/

Çocuklar ve aileler için 2021 EKİP Kampları başlıyor!

Dünyada ve ülkemizde pandemi durumuna karşı alınan önlemlerle geçen bir eğitim öğretim yılının yanında çocukların bilgisayar ve telefonlara bağımlı hale geldiği, sosyal ilişkilerden uzaklaştıkları, anne ve babaların yoğun iş temposundan çocuklarına yeteri kadar vakit ayıramadıkları bir süreç içerisindeyiz. EKİP kamplarıyla, çocuklarımızın özgürlüklerinin tadını çıkarırken, kendilerini geliştirmeleri, sosyalleşmeleri ve eğlenmeleri için en uygun ortamları sağlamayı amaçlıyoruz.

Ekip Kamplarımızda, sizlere ve 4-12 yaş arasındaki çocuklarımıza tümü kontrol sınırları dâhilinde olan, eğlenebildiğiniz birçok aktivite ile kendinizi geliştirebildiğiniz pozitif bir çevre sunuyoruz. Sizlerin ve çocukların etkili ve verimli bir tatil geçirmenizi, sosyalleşmenizi, kişisel olarak gelişmenizi sağlayacak etkileşimli aktivitelerden oluşan programlar sunuyoruz. Çocuğunuzun sizinle yaşayacağı bir kamp süreci onun için unutulmaz bir hayat deneyimi olacağını düşünüyoruz. Sorumluluk alma ve onları yerine getirme, eğitmenlerle tanışma, yeni güne hazırlanma, etkinlikte yer alma vb. deneyimleri yaşamanız kişisel gelişim için harika bir fırsattır.

EKİP kamplarımızda, sizlerin ve çocuklarımızın unutulmaz bir macera yaşaması, birlikte keyifli zaman geçirilmesi ve çocuklarımızın da sizlerle olan iletişimlerinin gelişip güçlenmesi; sosyal, bilişsel, fiziksel ve psikolojik gelişimlerinize katkı sağlayacak, çocuklarımızın farklı bakış açılarını geliştirecek, eleştirel ve analitik düşünme, farkındalık ve özgüven gibi yetkinliklerinizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Siz ve çocuklarımızın eğlenceli aktivitelerle keyif alacağınız, etkileşimde bulunacağınız, öğrenme deneyimleri yaşayacağınız ve güzel anılar biriktireceğiniz, hayat boyu unutamayacağınız bir deneyim yaşamanıza olanak sağlamak istiyoruz.

EKİP kamp programlarımızda, eğlenceli içeriklerin yanı sıra siz ve çocuklarımızın yorum yapan, problem çözme yetisine sahip, analitik düşünen, karar veren, çözüm yolları için araştıran, yenilikçi, yaratıcı düşünen, hayal gücünü kullanan, zaman yönetimi yapan, bilinen bir amaç için risk alan, takım halinde çalışan ve takım arkadaşlarıyla olumlu iletişim kuran bireyler olmaları yolunda hedeflerimizi gerçekleştirecek aktivitelere yer veriyoruz. Yaşam becerileri, siz ve çocuklarımızın yaşamlarını etkili bir şekilde yönetmenizi ve hayatlarınızda karşılaşabileceğiniz sorunlarla başa çıkabilmenizi sağlayan yetkinliklerdir. Bu becerileri geliştirebileceğiniz ve deneyimleme fırsatı bulabileceğiniz, alınacak görev ve sorumluluklar da siz ve çocuklarımızın kendinizi daha iyi tanımanıza, güçlü yönleriniz kadar zayıf yönlerinizi de fark ederek kişisel gelişimlerinizi destekleyecek ve özgüvenlerinizi artıracak ortamlarda bulunmanızı amaçlıyoruz.

4-7 HAZİRAN ÇIRALI AİLE KAMPI

AİLE KAMPI  4-7.06.2021 Aile gelişim kampı; ailenin tüm fertleri ile eğlenceli ve nitelikli zaman geçirmek…

DETAYLAR

11-14 HAZİRAN ÇIRALI AİLE VE MATEMATİK KAMPI

AİLE VE MATEMATİK KAMPI  11-14.06.2021 DOĞADA MATEMATİKLE BULUŞUYORUZ!!! EKİP oluşturduğu matematik öğrenme modeli ile sizleri…

DETAYLAR

18-21 HAZİRAN ÇIRALI AİLE VE İNGİLİZCE KAMPI

AİLE VE İNGİLİZCE KAMPI  18-21.06.2021 İngilizce hayatın neresinde? Ne kadar içinde? Hayatın içinden etkinliklerle, günlük…

DETAYLAR

25-28 HAZİRAN ÇIRALI AİLE VE OYUN KAMPI

AİLE ve  OYUN KAMPI  25-28.06.2021 Oyun hem çocuk hem de yetişkinlerin eğlenceli vakit geçirdiği bir…

DETAYLAR

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Halil Ekşi, uluslararası araştırmalardan yola çıkarak aile yaz kamplarının faydalarını 7 maddede derliyor:

1- Aile yaz kamplarında teknolojiden uzak ve ortak aktiviteler içinde bulunan bireyler, kendilerinin ve birbirlerinin iç dünyalarıyla daha çok yakınlaşır. Aile yaz kamplarında çocuklar kendi ilgi alanlarını fark eder, sorumluluk alma duyguları gelişir.

2- Birbirine verimli vakit ayıran aile üyeleri, kendilerini değerli hisseder ve aile değerlerinin güçlendirilmesine katkıda bulunur.

3- Her bir aile üyesinin birbirini yakından tanımasının yanı sıra, anne babalar çocuklarının diğer arkadaşlarını daha iyi tanır ve çocuğunun bu arkadaşlarıyla kurduğu sosyal ilişkileri gözlemleme fırsatı yakalar.

4- Aile üyelerine, diğer ailelerle işbirliği kurma ve paylaşımda bulunma şansı sunar. Bu işbirliği ve paylaşımda bulunma, ailelerin çözüm bulamadıkları konularda farklı alternatifleri görmelerini sağlar.

5- Bu tür kamplarda, aile üyeleriyle birlikte yapılacak aktiviteler çocuklarda takım çalışması, işbirliği ve dayanışma bilincini geliştirir.

6- Yaz kampları, katılımcıları olabildiğince teknolojiden uzak tutar. Çocuğa sosyal ilişkilerden uzak, çekingen ve ben-merkezci/ narsistik özellikler olarak geri dönen aşırı ve yanlış teknoloji kullanımına verilen bu ara ile çocuklar, boş zamanlarını hangi alternatiflerle daha verimli hale getireceğini öğrenir. Sosyal ilişki kurma konusunda daha atılgan hale gelebilir. Çocuk, kendi ben-merkezci dünyasından uzaklaşıp hem insanlar arası hem de doğal dış dünyanın ayırdına varır.

7- Doğa ile iç içe olmak çocuğun hem kendini hem dış dünyayı daha iyi gözlemlemesine yardımcı olur. Dış/ doğal dünyayı fark eden bireyin doğa sevgisi ve farkındalığında artış beklenir. Doğada vakit geçiren aile bireyleri psikolojik bir rahatlık yaşar.

EKİP Çıralı Kamp fiyatlarımız tüm tarihler için aşağıdaki gibidir. Sezon farkı yoktur.

LEMON GARDEN LODGE 2 YETİŞKİN 2 ÇOCUK (4-12 YAŞ) 5.400 TL
LEMON GARDEN LODGE 2 YETİŞKİN 1 ÇOCUK (4-12 YAŞ) 4.350 TL
LEMON GARDEN LODGE 1 YETİŞKİN 2 ÇOCUK (4-12 YAŞ) 4.100 TL
LEMON GARDEN LODGE 1 YETİŞKİN 1 ÇOCUK (4-12 YAŞ) 3.550 TL

Ekli Google Formu doldurarak seçeceğiniz kamp için ön kaydınızı tamamlamış olacaksınız.

https://forms.gle/87pmmQwnKsTxZFoP9

Kaydınızın kesinleşmesi için 1.000 TL depozitoyu aşağıdaki hesaba yatırarak, dekontu cem.akyollu@ekipedu.com.tr adresine veya 0530 401 02 10 numaralı telefona göndermeniz gerekmektedir.

Kalan ücret toplamı, kamp tarihinden en geç 15 gün önce yine aynı hesaba yatırılmış olmalıdır.

ŞEVKİ CEM AKYOLLU

AKBANK

TR95 0004 6002 8788 8000 2449 13

EKİP’in yetkin ve güler yüzlü eğitimcileriyle tanışmak; Lemon Garden’ın misafirperverliğinde harika bir tatil yapabilmek için sağlıklı olmanız ve sağlıklı kalmanız gerektiğini biliyoruz. 6 dönümlük bahçesiyle sosyal mesafeye olabildiğine izin veren tesisimizde, sizi sevdiklerinize yakın, yeni arkadaşlarınıza biraz uzak tutacak, sosyal mesafeyi koruyan etkinlik ve oyunlar gerçekleştirecek ama yine de çok eğleneceğiz. Siz yerleşmeden önce dezenfekte edilmiş odalarda konaklayacak, tek kullanımlık sabun, şampuan, duş jeli ve terliklerinizi kullanacak ve sosyal mesafesi ayarlanmış masalarda yemeklerinizi yiyeceksiniz. Güzel bir kampı sağlıkla, mutlu ve huzurlu geçireceksiniz.

Çocuklar için belirli bir yaş aralığı var mıdır?

Atölyelerimiz yetişkinler için ve 4-12 yaş arası çocuklarımız için tasarlanmıştır. 12 yaşından büyük çocuklarınızın katılımı 3 gece için ekstra ödeme gerektirir ve atölyelere katılımları grup kararı ile belirlenir.

Bekar ebeveynler katılabilir mi?

Tabi ki. Bekar ebeveynler de çocukları ile bu kamplarımıza katılabilirler.

İade koşulları nedir?

Kamp tarihinden 30 gün öncesinden başlayarak 15 gün öncesine kadar yapılan iptallerde ödemenin %70’i iade edilir. 15 günden daha az kala yapılan iptallerde ne yazık ki iade gerçekleştiremiyoruz.

Sağlık nedeni ile kampa katılım sağlayamayacak katılımcılarımızın (COVID-19, kaza vs…) gerekli sağlık belgelerini info@ekipedu.com adresine göndermeleri halinde tüm ücretleri iade edilir.

Kredi kartı geçiyor mu?

Ne yazık ki kredi kartı ile ödeme alınamamaktadır.

Ulaşım nasıl sağlanacak?

Ulaşım katılımcılarımızın kendi imkanları ile gerçekleştirilecektir. İhtiyaç durumunda, havalimanı ve otogardan servis imkanı sağlanabilir. Bu hizmetimiz ücretlidir.

Back To Top