skip to Main Content
0530 401 02 10 info@ekipedu.com

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

6 Şubat 2023 tarihinde gerçekleşen ve yüreğimize kocaman ateş düşüren, hâlâ yaralarımızı sarmaya çalıştığımız, unutmadığımız ve unutamayacağımız gün..
Bizler EKİP Ailesi olarak öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, isteyen tüm eğitime gönül vermiş dostlarımıza ilaç olmak istiyoruz.

Bir DAYANIŞMA ÇEMBERİ projesi başlattık.

Projemizin ilk ayağını mayıs ayında Hatay ve Kahramanmaraş illerinde öğretmen ve öğrencilerle yapacağımız yüz yüze eğitimler olarak planladık, yola çıkmak için hazırız…

Projemizin ikici ayağı online eğitimler,

Üçüncü ayağı ise etkinlik paylaş olacak.

1000 eğitmen, 1000 online eğitim hedefiyle yola çıktığımız bu dayanışma çemberine, “Benim de ilaç olacak çalışmalarım var. Bir online eğitim de benden olsun.” diyen tüm gönüllü öğretmen, akademisyen, yazar, sanatçı eğitmenlerimizi  davet ediyoruz.

Eğitimlerle yaklaşık 30.000 “Öğretmen-Veli-Öğrenci”ye desteklerinizle ulaşmak istiyoruz.

Eğitimlere başlama tarihimiz: Eylül’23 -Mayıs’24

Tüm gönüllü eğitimcilerimiz ekli linkten Google formu doldurabilir. Planlama yapıldıktan sonra sizlere gün-tarih-saat bilgilendirmesi mail olarak tarafınıza yapılacaktır.

Back To Top